KREPŠELIS 
Krepšelis

(nėra prekių)


Krepšelis

VARDAS (SLAPYVARDIS):
SLAPTAŽODIS:

Pamiršote slaptažodį?
KATALOGAS
  Šluostės
  ECOVER
  Šepečiai
  Valikliai
  POLLYANNA biokeraminė kolekcija
  TREND Royal kolekcija
PAKEISTI VALIUTĄ

POPULIARIAUSIA

Langų pašluostė
Langų pašluostė
11.30€ (39.02 Lt)

Grindų valymo komplektas
Grindų valymo komplektas
106.00€ (366.00 Lt)

Rankšluostis
Rankšluostis
0.00€ (0.00 Lt)
NAUJIENOS
27.09.2015
NAUJIENA!

22.05.2014
Nuo birželio 1 dienos "Trend" produkcija brangs

19.06.2012
Dangtis puodams KOCHBLUME

Prenumeruoti naujienas:


 
ieškoti tarp surastų

Pirmą kartą mikrofibra (MIKROFIBER) buvo pagaminta Japonijoje. Pats pavadinimas „mikrofibra“ kilo iš gamybos technologijos — ultraplonų plaušelių, kurių skersmuo yra tik 0,06 mm. Šie plaušeliai dešimt kartų plonesni nei šilko, trisdešimt kartų — nei medvilnės, keturiasdešimt kartų— nei natūralios vilnos ir šimtą kartų — nei žmogaus plaukas. Pakanka tik 1 svaro (453 gramų) mikrofibros pluošto, kad galėtume daugiau nei 10 kartų pagal ekvatorių apjuosti Žemę. Mikrofibros plaušų galima pagaminti tam tikrų technologinių procesų metu skaidant bet kurį natūralų (medvilnė), dirbtinį (viskozė, celiuliozės acetatas ir kt.) arba sintetinį (polipropilenas, poliesteris, poliamidas ir t.t.) pluoštą. Audinys įgauna mikrofibros savybių, kai jos pluošto tankis yra mažesnis nei 0,70 den. Su mikroplaušeliais atliekamas specialus „žydėjimo“ procesas, kurio metu pirmykštis plaušas skaidomas į 8, 16 arba 25 mikroplaušelius.

Trend Active produktai pagaminti Austrijoje iš vietinės produkcijos. Tai – naujoji aukštos kokybės produktai, naujajsių tehnologijos įdiegimų gamyboje rezultatas. Taigi Trend Active mikropluošto paštuostės labai skiriasi nuo pigių produktų dėl savo pasakiško poveikio ir didelės valymo jėgos. Trend Active valymo gaminių dėka be chemijos ir didelių pastangų, tik su vandens pagalba Jūs išvalysite visus namus. Pašluostės valo ekonomiškai ir ypač higieniškai.

Mikropluošto produktų priežiura
Rekomenduojama pašluostes virinti iki 95 C švariame vandenyje (apie 20 min.). Reiktų vengti: chloro (balinimo priemonių) – paveikia plaušelio struktūrą, todėl negalima būtų garantuoti optimalius valymo; minkštiklio – blogai statiniam krūviui, paliks ruožai ant langų, veidruodžių; džiovintuvo – sutraukia kitų skalbinių siūlelius; siūlelių gali atsirasti, kerpant pakuotes, nueina po pirmo skalbimo.

Versija spausdinimui Versija spausdinimui


Papildoma informacija Telefonu 8 601 25 141 arba per Skype: Skambinti

Grindų valymo komplektas

Grindų valymo komplektas
106.00€ (366.00  Lt)

Pašluostė indams

Pašluostė indams
12.20€ (42.12  Lt)